Translate

środa, 11 kwietnia 2012

nowe płytki Bundle Monster i sleek Eau La La pencils- zapowiedzikolorowe kredki, w pudełeczku noszę...
no jeszcze nie noszę, ale jestem pewna, że na jakąś wkrótce się skuszę. już od dziś, w ofercie firmy Sleek, dostępne są fantastyczne kredki Eau La La w (uwaga!!!) aż 20 zapierających dech w piersiach kolorach. według producenta są odporne na rozmazywanie się i wielofunkcyjne. wysoko napigmentowane i wodoodporne, a jednocześnie kremowe i delikatne w aplikacji. można je wykorzystać do makijażu oczu, ust, brwi i ciała.cena to 4 funty za sztukę, można je zakupić w wybranych superdrugach lub na stronie www.sleekmakeup.com.kolory to:
Venom- według mnie ciemna fuksja
Mulin Rouge- czerwień
Cobalt Blue- kobaltowy
Sand Dune- ceglasty
Dragon Fruit- róż
Raisin- ciemny fiolet
Blue Moon- ciemny niebieski
Cocoa- czekoladowy brąz
Melba- brzoskwiniowy nudziak
Nut Cracker- orzechowy brąz
Canary Yellow- kanarkowy żółty
White Noise- biały
Tonic- mnie wygląda na szafirowy
Bullion-żółty
Red Sky Night- jasny różowy
Molasses- brąz
Satchel- ciemna czerwień
Pumpkin- pomarańczowy
Lingerie- coś pomiędzy czerwienią a różem
Noir- czerńno wreszcie dotarłam do końca. jak widzicie całkiem spory wybór kolorystyczny, ciekawa jestem ich jakości. no i trochę szkoda, że z zieleni to tylko Tonic jest dostępny. chyba za tydzień przy okazji wizyty w szopingu, trzeba będzie się przywitać z szafą sleeka i na własne oczy zobaczyć te cudeńka.

a teraz przejdę do płyteczek, na które również czekam z utęsknieniem. otóż Bundle Monster wypuszcza kolejną, trzecią już, serię płytek do stemplowania pazurków. cała kolekcja będzie liczyła 25 płytek, tak jak poprzednia i będzie dostępna na amazonie, w ciągu 4-6 tygodni. cena będzie zbliżona do poprzedniej serii, czyli ok 22 dolarów/ 17 funtów.

a tu trzy przykładowe płytki, dla zaostrzenia apetytu
 co tu dużo mówić. najarałam się!!!